سفری خوش به دنیای مجازی!

قرارداد اجرای وبسایت کال لاگ

دسته بندی: اخباراخبار پارسی وباخبار پروژه ها
نوشته شده توسط: و در تاریخ: ۷ تیر ۱۳۹۵

اواخر خرداد ماه بود که صحبت های ابتدایی برای قرارداد اجرای وبسایت کال لاگ میان گروه طراحی سایت پارسی وب و مدیریت عامل شرکت گروه فنی مهندسی ارتباط انجام شد. گروه فنی مهندسی ارتباط در واقع از بهترین و با سابقه ترین شرکت های ایرانی در امر فروش و ارائه خدمات سانترال و تلفن های سانترال محصول کمپانی بزرگ پاناسونیک می باشد که سعی دارد در کنار فعالیت های اصلی خود، نسبت به ارائه خدمات نوین در حوزه ارتباطات اقدام نماید. این گروه با عقد قرارداد اجرای وبسایت کال لاگ با گروه پارسی وب، قصد اطلاع رسانی و ترویج یکی از مهم ترین پروژه های نوین خود که با همین نام است را دارد.

قرارداد اجرای وبسایت کال لاگ

گزارشگر ابری کال لاگ

سامانه ثبت تماس ها (CallLog) در واقع سیستمی است که به مدیران سازمان ها و شرکت ها این امکان را می دهد تا بر اساس نیاز و خواسته خود، انواع گزارشات مربوط به تماس های ورودی و خروجی سازمانشان را که نتیجه تحلیل آمار و اطلاعات دستگاه سانترال است از طریق یک نرم افزار تحت وب (Calllog Web Application) مشاهده و کنترل نمایند تا از این طریق بتوانند نظارت بهتری بر روی فروش، میزان تماس ورودی و اطلاعاتی از این دست داشته و تصمیمات مدیریتی بهتر و دقیق تری در این زمینه اتخاذ کنند.

قرارداد اجرای وبسایت کال لاگ

باید توجه داشت که قرارداد موصوف صرفا مرتبط است با اجرا (برنامه نویسی) وبسایت اطلاع رسانی این پروژه و پارسی وب افتخار آن را پیدا کرد که در تاریخ ۶ تیر ماه ۱۳۹۵ طی جلسه ای با حضور مدیران این پروژه، آن را به امضا برساند. افراد حاضر در جلسه قرارداد (همانطور که در تصویر بالا قابل مشاهده است) عبارت بودند از جناب آقای مهندس علی رمضانی بعنوان مدیر عامل گروه فنی مهندسی ارتباط و نیز صاحب امتیاز، آقای محمدحسین بشارت نیا بعنوان مدیر پروژه کال لاگ و آقای منصور صالح بروجردی از تیم طراحی وبسایت پارسی وب. جزییات تحویل و مدت انجام این پروژه در ارسال های آتی از همین وبسایت به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

نظر خود را ارسال کنید

طراحی وبسایت پارسی وب