سفری خوش به دنیای مجازی!

تحویل وبسایت گزارشگر کال لاگ

دسته بندی: اخباراخبار پارسی وباخبار پروژه ها
نوشته شده توسط: و در تاریخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵

درست یک ماه پیش بود که گروه طراحی وبسایت پارسی وب موفق به عقد قرارداد برای پیاده سازی وبسایت اطلاع رسانی گزارشگر ابری کال لاگ متعلق به گروه فنی مهندسی ارتباط شد و اکنون بسیار خوشحال و خرسندیم که اعلام کنیم تحویل وبسایت گزارشگر کال لاگ مانند سایر وبسایت هایی که پارسی وب مفتخر به عقد قرارداد آنها تا کنون شده است، بموقع انجام شده است.

شما عزیزان می توانید مطلب منتشر شده در همین خصوص که تحت عنوان قرارداد اجرای وبسایت کال لاگ در سایت پارسی وب قرار گرفته را با مراجعه به این لینک (کلیک کنید) مطالعه نمایید.

تحویل وبسایت گزارشگر کال لاگ

بر اساس قراردادی که در جلسه برگزار شده در تاریخ ۱۳۹۵٫۴٫۶ میان نماینده گروه طراحی سایت پارسی وب و همینطور مسئولین پروژه کال لاگ (جناب آقای مهندس علی رمضانی بعنوان صاحب امتیاز و نیز مدیریت گروه فنی مندسی ارتباط و جناب آقای محمدحسین بشارت نیا بعنوان مدیر پروژه کال لاگ) به امضا رسید، با توجه به اینکه قالب این وبسایت از قبل توسط گروه دیگری طراحی شده بود، پارسی وب یک ماه فرصت پیدا کرد تا وبسایت کال لاگ را کدنویسی و درست مطابق قالب ارائه شده آن را تحویل نماید. هرچند که طی این یک ماه مواردی مربوط به قالب و نیز سیستمی به پروژه افزوده شد که از قبل در قالب پیش بینی نشده بود.

تحویل وبسایت گزارشگر کال لاگ

کیفیت تحویل و ویژگی های اختصاصی پروژه

کیفیت در کار و به تبع آن رضایت خاطر کارفرما از مهمترین مواردی است که گروه پارسی وب در انجام تمامی پروژه های خود به آن پایبند است و برنامه نویسان پارسی وب پروژه موصوف را درست در زمان قید شده در قرارداد و با توجه به اصول مذکور به انجام رسانده و در اختیار کارفرما قرار داده است.

از جمله ویژگی های اختصاصی سایت کال لاگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • واکنشگرا (Responsive) بودن سایت بصورتی که نمایش تمامی اجزای آن متناسب با دستگاه مورد استفاده بیننده (کامپیوتر، لبتاب، تبلت و یا موبایل) می باشد
  • دارا بودن ۲ عدد اسلایدر بسیار هوشمند و انعطاف پذیر از نظر موارد مدیریتی
  • فوتر مجهز به انواع قسمت های اطلاع رسانی و سیستمی
  • سامانه محاسبه هزینه برای صفحه “تعرفه ها”
  • اختیاری بودن نمایش پیغام “عضویت در خبرنامه” بصورت مستقل برای هر صفحه
  • امکان قرار دادن ویدیو از سایت آپارات برای هر نوشته به آسانی و با قابلیت Responsive

پایان کار و نحوه تحویل وبسایت گزارشگر کال لاگ

پس از اتمام کار برنامه نویسی سایت موصوف، استقرار در محیط اینترنت انجام شد و طی جلسه ای با مدیر پروژه کال لاگ، تمامی نکات مدیریتی و همینطور موارد مربوطه به ایشان آموزش و تحویل داده شد. گروه طراحی وبسایت پارسی وب خداوند را شاکر است که ایشان از تمامی موارد سایت و مدیریت آن رضایت کامل داشتند.

نظر خود را ارسال کنید

طراحی وبسایت پارسی وب