سفری خوش به دنیای مجازی!

شروع کار وبسایت پارسی وب

دسته بندی: اخباراخبار پارسی وب
نوشته شده توسط: و در تاریخ: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

بعد از مدت ها سعی و تلاش بی وقفه مدیران گروه طراحی وبسایت پارسی وب و همینطور بعد از انجام پروژه های بزرگ و کوچکی برای شما عزیزان، بسیار خوشحالیم که شروع کار وبسایت پارسی وب را در روز سه شنبه ۱ تیر ماه سال ۱۳۹۵ با هدف ارتباط هر چه بهتر و نزدیکتر با مخاطبانمان جشن می گیریم.

شروع کار وبسایت پارسی وب

هدف از شروع کار وبسایت پارسی وب

با شروع کار وبسایت، قصد داریم تا همانطور که شاید از ظاهر امر متوجه شده اید، اقدام به اطلاع رسانی امور گروه و نمونه کارها کرده و نیز اخبار دنیای فناوری بخصوص طراحی وب را تهیه و خدمت شما ارائه کنیم. از طرفی آموزشگاه مجازی پارسی وب محلی خواهد بود برای ارائه مطالب مفید آموزشی به شما عزیزان و توصیه ما به شما عزیزان این هست که حضور در این آموزشگاه مجازی و استفاده از عنوان های آموزشی موجود را از دست ندهید.

در خصوص تنوع ساختار آموزش ها باید گفت که در حال حاضر پیش بینی مقالات آموزشی و همینطور ویدیوهای آموزشی را در دسته بندی های مختلفی که با حرکت رو به جلوی وبسایت پارسی وب روز به روز تکمیل خواهد شد، انجام داده ایم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا آموزشگاهی شایسته مخاطبان خود داشته باشیم.

برنامه توسعه

شروع کار وبسایت پارسی وب تنها به تعهدات ما به شما اضافه خواهد کرد و بدون شک ابتدای مسیری است که در آن پیشرفت های چشمگیری در تمامی زمینه های این وبسایت چه به لحاظ طراحی و امکانات موجود و چه از نظر مطالب هدفمند سازی شده قرار خواهد داشت. با تشکر از همراهی همیشگی شما که با حضور خود و ارائه نظرات و پیشنهادات در قسمت تهیه شده هر مطلب، موجب افزایش کیفیت و روحیه کاری ما برای خدمات رسانی های بهتر به شما خواهید شد. چشم ما به حضور پر از مهرتان است.

نظر خود را ارسال کنید

طراحی وبسایت پارسی وب